Flexibilné rezervácie bez rizika

V neistej dobe je dobré mať pokoj v mysli. Od začiatku existencie Alchemy Travel je našou základnou filozofiou zodpovedné cestovanie. Zodpovednosť a dôvera je dôležitá aj pri rezervovaní zájazdu, preto sme sa rozhodli pre krok ponúkať flexibilné rezervácie bez rizika.

 

FLEXIBILNÉ REZERVÁCIE:

Rezervácie na zájazdy po skončení mimoriadnej situácie (13.6.2020) môžete bezplatne u nás zmeniť v prípade nepredvídateľných udalostí. Rezerváciu v prípade potreby a dohody presunieme na náhradné obdobie v budúcnosti, 30 kalendárnych dní pred plánovanou cestou. Táto ponuka platí pre väčšinu našich poznávacích zájazdov v ponuke, informujte sa prosím u nás v kancelárii, či sa vzťahuje aj na ten Váš.

MOŽNOSŤ VÝBERU: 

Existuje viacero možností flexibility pri cestovaní. V Alchemy Travel vždy cestujeme v malých skupinách a individuálny prístup je u nás samozrejmosťou. Určite nájdeme riešenie, ktoré bude pre Vás výhodné. A keby sa čokoľvek stalo, naša cestovná kancelária je poistená v poisťovni Uniqa. Keby niečo.

PREČO CESTOVAŤ S ALCHEMY TRAVEL PO KORONE? 

Postupujeme podľa pravidiel pre obnovenie cestovania od UNWTO – Svetovej organizácie pre cestovný ruch. Sme presvedčení, že tak, ako mimoriadna situácia otriasla základmi životov väčšiny z nás, otriasla aj samotným cestovaním, ktoré dostáva nový zmysel a rozmer. Zároveň cítime, že nás táto situácia poučila, posilnila a utvrdila nás v názore, že ak má cestovanie budúcnosť, tak je to jedine vtedy, ak bude zodpovedné. V Alchemy Travel nepodporujeme masové cestovanie už od prvého dňa, odkedy sme tu. Drvivá väčšina našich skupín nie je väčšia, ako 8 osôb – to je jeden z viacerých benefitov, ktorý Vám vieme ponúknuť. Podporujeme miestne komunity aj miestnych sprievodcov a dodávateľov. Cestovnú kanceláriu sme nezatvorili ani počas trvania krízy a zastihli ste nás v podstate nepretržite. Toto obdobie sme sa snažili využiť na zlepšenie našich zájazdov a služieb. Prijali sme nových sprievodcov (aj absolútnych cestovateľských expertov, ktorých doma máme) ktorých stretnete na našich zájazodch. Skvalitnili sme ubytovania a používané služby – aj letecké spojenia. Ponúkame už len cesty na miesta, ktoré dôverne poznáme, aby sme Vás nesklamali. Máme skvelé poistenie pre prípad insolventnosti v poisťovni Uniqa a vďaka silným partnerstvám, ktoré môžeme nazvať pokojne aj priateľstvami s našimi dodávateľmi Vám vieme ponúknuť nezvyčajnú flexibilitu a záruky, že svoje cestovateľské plány môžete meniť.

 

Ak ste pripravení cestovať, sme pripravení ísť do toho s Vami. Vážime si Vašu dôveru, ďakujeme.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii.