Tváre Alchemy Travel

 

 

Miro Škraban – CEO, Zakladateľ a majiteľ Alchemy Travel, Destination manager pre USA, Kanadu, Austráliu a Nový Zéland. 

Pilot vo výcviku, dlhoročný cestovateľ a sprievodca korporátnych klientov. V krajinách Severnej Ameriky – USA, v Kanade a na Aljaške sa cíti ako doma. Keby mohol, presťahoval by sa najradšej na Island, alebo na Faerské ostrovy. K myšlienke Alchemy Travel ho priviedlo ako inak cestovanie. Najväčším hobby je lietanie, milovaná priateľka a samozrejme, práca.

miro.skraban@alchemytravel.sk

 

Barbora Paulovičová – Dizajnérka korporátnej identity. 

Za každým úspešným tímom hľadaj ženu. Je ilustrátorkou, výtvarníčkou. Tvorí od malička a podarilo sa jej byť profesionálkou v tvorbách, čo ju baví. Študovala VŠVU v Bratislave a ešte sa jej podarilo zdokonaliť ďalej zručnosti 2 roky tvorenia v Inštitúte umenia v Denpasare, Bali v Indonézii, ktorý jej akoby aj jej druhým domovom. V Alchemy Travel vytvorila grafickú a umeleckú identitu cestovnej kancelárie, je autorkou loga, piktogramov a firemného dizajnu.

barbora.paulovicova@alchemytravel.sk

 

 

Marek Nehyba – Office manager, Víza a komunikácia s klientmi, Zodpovedný správca osobných údajov. 

Pri cestovaní „mal smolu“ a hneď na začiatok sa zatúlal na Indický subkontinent. To malo za následok, že hoci odvtedy navštívil ako cestovateľ a sprievodca množstvo ďalších krajín, už žiadna „nevoňala“ intenzívnejšie. Tam niekde preto zostala časť jeho srdca. Na cestách sa riadi heslom „Spoznávaj a rešpektuj!“ a preto sa pozrie za každý možný kút, ochutná všetko miestne a vždy sa naučí viac, ako len pár miestnych slov. Je veľká pravdepodobnosť, že budete hovoriť práve s Marekom, keď nám zavoláte, alebo k nám zavítate. 

marek.nehyba@alchemytravel.sk

 

Naši Sprievodcovia

 

Peter Palgut

Po príchode domov z takmer dvojročného dobrodružstva v Austrálii sa pokus o návrat na kancelársku stoličku neukázal byť životaschopný. Prevládla chuť zdieľať radosť z poznávania previazanosti prírodných a historicko-kultúrnych vlastností rozličných regiónov. Nadväzuje tak na svoje geografické pozadie z Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave. So zvedavou partiou ľudí sa súvislosti odkrývajú vždy najlepšie. Srdcovkou je severná Európa a samozrejme Austrália.

peter@alchemytravel.sk

 

Petra Janigová

 

Roman Ferienčík

Herec na voľnej nohe a rekreačný potápač. Najčastejsie cestuje po Európe a Juhovýchodnej Ázii, no láka ho celý svet, najmä miesta, kam ešte nezavítal. Pragmatický a konštruktívny, prípadné cestovateľské komplikácie považuje skôr za výzvu a ich riešenie za tú najzábavnejšiu časť. Preto otazka či „istota, alebo dobrodruzstvo“ má jednoznačnú odpoveď. Spoznávanie miestnych ľudí, ich kultúra či gastronómia sú pre neho neodmysliteľnou súčasťou každej cesty.

roman@alchemytravel.sk

 

 

 

  • Petra Janigová petra@alchemytravel.sk
  • Halina Holinka halina@alchemytravel.sk
  • Helena Hadvigová helena@alchemytravel.sk
  • Kika Lukáčová kika@alchemytravel.sk
  • Jana Božiková jana@alchemytravel.sk

 

 

Spolupráca s  

 

Od apríla 2018 spolupracujeme s cestovnou agentúrou Authentic Slovakia. Špecializuje sa na netradičné poznávacie výlety v Bratislave a okolí. Jej zastúpenie nájdete v našich priestoroch na Michalskej ulici v bratislavskom Starom meste.

 

  • Braňo Chrenka
  • Peter Chrenka

info@authenticslovakia.sk