Alchemy Travel ponúka firemným klientom výhody služieb eventovej a incentívnej full servis agentúry. 

V poslednom období sme spolupracovali s týmito klientmi: 

                    Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slovak business agency           a ďalší spokojní klienti.

Prečo práve my? 

Objavte svet unikátneho, dostupného, zodpovedného a trvalo udržateľného korporátneho cestovania s Alchemy Travel.

Nie sme najväčší ani najstarší. A ani nechceme byť. Máme mladý a dynamický kolektív a veľkú chuť pracovať. Snažíme sa o minimálne náklady a tiež aj žijeme podľa rovnakej životnej filozofie, akú má naša cestovná kancelária.

Nie je podstatné, či ste firma s jedným zamestnancom, alebo veľká spoločnosť, v Alchemy Travel si zakladáme na individuálnom prístupe, nepretržitej dostupnosti, cenovej výhodnosti a asistencii, nadštandardných vzťahoch a diskrétnosti.

Na našich cestách na kľúč máte vždy široké možnosti prípravy programu a cesty – chcete vycestovať sami? Alebo všetko necháte na Alchemy Travel a na našich fantastických sprievodcov?

Alchemy Travel založili skúsení nadšenci z cestovného ruchu, spolu sme už na cestách strávili vyše 30 rokov z našich životov. Vieme, že budete spokojní.

Pre klientov s podpísanou exkluzívnou zmluvou o zabezpečení služieb prefinancujeme Vaše cestovateľské projekty, konferencie, incentívy a akcie v zahraničí s odloženou splatnosťou až po návrate domov – informujte sa u nás, určite sa dohodneme.

Navyše ponúkame unikátnu možnosť ako sa odlíšiť od iných a urobiť skutočne dobrý skutok pre naše životné prostredie. Od januára 2018 spolupracujeme s  na offsete CO2 v leteckom priemysle.

Vyskúšajte Alchemy Travel. Radi Vám pripravíme nezáväznú ponuku podľa vašich predstáv. Pre viac informácii sa na nás obráťte na info@alchemytravel.sk