Chcete ponúkať svojim klientom unikátne zájazdy Alchemy Travel? 

Sme netradičná slovenská cestovná kancelária. Ponúkame unikátne poznávacie zájazdy kamkoľvek na svete. Naše skupiny majú maximálne 10 osôb, pripravujeme individuálne cesty na mieru a samozrejme, aj klasické a dostupné “katalógové” zájazdy, ktoré sú pripravené nami a ručne, vo vyskúšaných hoteloch a destináciách, osobne, s ohľadom na hodnoty Alchemy Travel, na ktoré sme hrdí. Zároveň si zakladáme na dostupnosti našich zájazdov pre širokú verejnosť, záleží nám na ich poznávacom charaktere, aby klienti spoznali krajiny všetkými zmyslami. Sami sme precestovali už skoro celý svet a naši sprievodcovia sú zárukou kvality.

Pre Vašich klientov pripravíme a zrealizujeme zájazdy kedykoľvek a kamkoľvek na svete. Poradenstvo poskytujeme zdarma a ponuku aj na tie najnáročnejšie destinácie vypracujeme najneskôr do 24 hodín. Poskytneme Vám kompletný cestovateľský servis – ubytovanie, letenky, program, letenky …

V cene niektorých našich zájazdov je zahrnutý jednoduchý jazykový kurz – priamo na mieste vo vybranej destinácii v podaní domácich.

Na všetkých našich zájazdoch bude s Vašimi klientmi náš slovenský sprievodca. Navyše sa však s nimi na zájazdoch zúčastní aj miestny sprievodca – nikto predsa nepozná destináciu lepšie ako ten, kto tam trvalo žije.

Ak chcete zaujať aj mladšiu generáciu cestovateľov – v Alchemy Travel spolupracujeme s uznávanou medzinárodnou spoločnosťou Ecosphere pri odbúravaní oxidu uhličitého počas letov a aj na iných ekologických projektoch v cestovaní budúcnosti.

Na našich katalógových zájazdoch garantujeme veľkosť skupiny maximálne 10 osôb. Samozrejme, v prípade individuálnej požiadavky vieme zrealizovať cesty pre v podstate neobmedzený počet osôb. Za posledný rok sme pripravili a úspešne zrealizovali incentívne zájazdy napríklad pre Slovenskú cestnú spoločnosť, spoločnosti Orange, Eurovia, Porfix a mnoho iných.

Viac o našej filozofii sa môžete dočítať na https://www.alchemytravel.sk/filozofia/

Výška sprostredkovateľskej provízie na zrealizované služby / zájazdy Alchemy Travel (ak nie je v špecifických prípadoch stanovené inak) je pri podpise Zmluvy 11%. 

Alchemy Travel je na sezónu 2018 v zmysle platnej legislatívy riadne poistená v poisťovni Uniqa.

Ak Vás naša ponuka zaujala, dajte nám prosím vedieť. Zašleme Vám propagačné materiály Alchemy Travel do Vašej cestovnej agentúry a samozrejme Zmluvu o spolupráci. Veľmi radi sa s Vami stretneme aj osobne.

Tešíme sa na stretnutie a na spoluprácu,

S pozdravom,

Miroslav Škraban, majiteľ cestovnej kancelárie

  • V prípade záujmu o spoluprácu nám prosím napíšte na info@alchemytravel.sk,
  • prípadne nás kontaktujte telefonicky na 02 20 400 808 v pracovnom čase od 10:00 do 18:00 v pracovné dni. 
  • Nonstop telefón: 00421 940 912 732

Stiahnite si logo Alchemy Travel