Unikátne zájazdy na mieru

 

Najlepšie cestovanie je bez kompromisov. V Alchemy Travel to vieme a preto Vám ponúkame unikátne zájazdy a kombinácie cestovateľských služieb na mieru podľa Vašich vlastných predstáv a požiadaviek. Nie každý, chce ísť na zájazd so skupinou, spať v nami vybranom hoteli alebo robiť veci, ktoré mu na ten ktorý deň pripraví cestovka. Alebo možno chcete cestovať v skupine … máme slušnú databázu cestovateľov, ktorí majú možno rovnaké predstavy a nápady ako Vy. Dovolenka na mieru nie je luxus a vôbec nemusí byť nedostupná a drahá. Navyše ponuku a poradenstvo poskytujeme celkom zdarma. Vyskúšajte.

Prečo dovolenka na mieru?

Možno už máte svoju vysnívanú cestu zmapovanú od A po B. Alebo ste skupina známych a chcete vyhovieť požiadavke každého v skupine … Alebo proste len chcete ísť svojou cestou. Alebo máte málo času … Poznáme to.

Sme experti.

Príprava programov na mieru je tým, čím sme iní. Naši experti sú posadnutí cestovaním a objavovaním sveta. S množstvom skúseností z ciest po celej planéte a znalosťami, Vám pomôžeme vytvoriť nezabudnuteľnú dovolenku.

Váš osobný sprievodca

Spolupracujeme len s najlepšími dodávateľmi, hotelmi, miestnymi sprievodcami, šoférmi …
Zároveň garantujeme dodržiavanie našej vlastnej zodpovednej filozofie kdekoľvek na svete s nami ste.

KROK ZA KROKOM
(vyplníte za menej ako jednu minútu)

VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE